چهارشنبه 30 شهريور 1401 , 13:100 نظر
0+
0-
کد خبر: 882
| |

خضریان در تذکر شفاهی:

تاریخ مقاومت مردم در دفاع مقدس برای نسل جدید در مدارس و دانشگاه‌ها بازگو شود

تاریخ مقاومت مردم در دفاع مقدس برای نسل جدید در مدارس و دانشگاه‌ها بازگو شود

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مقاومت ملت ایران در مقابل همه قدرت‌های جهان در دوران دفاع مقدس را به یک فرصت بزرگ و ماندگار در تاریخ تبدیل کرد، گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جا دارد در وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم تاریخ مقاومت مردم به درستی برای نسل جدید بازگو شود.

علی خضریان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 30 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به دلیل مقاومت ملت ایران در مقابل همه قدرت‌های جهان گفت: در حالی که ذات جنگ، خونریزی و تلخ است اما به دلیل مقاومت این مردم به یک فرصت بزرگ و ماندگار در تاریخ تبدیل شد و همچنان درسی برای همه ما و نسل‌های آینده است.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به آغاز سال تحصیلی جا دارد در وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم تاریخ مقاومت مردم به درستی برای نسل جدید بازگو شود.

وی اظهار کرد: آغاز سال تحصیلی معمولا در شهرهای بزرگ همراه با ترافیک است لذا از شهرداری تهران و راهنمایی و رانندگی می‌خواهم که تلاش کرده تا با دقت کافی شرایط را برای عبور و مرور همه شهروندان فراهم کنند، همچنین مشکلاتی در جنوب تهران وجود دارد که همه مردم باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند و مسئولان به آن رسیدگی کنند.

دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد