چهارشنبه 13 بهمن 1400 , 13:240 نظر
0+
0-
کد خبر: 675
| |

خضریان در تشریح نظارت میدانی از منطقه ۲۲:

از پیگیری افتتاح بیمارستان هزار تخت‌خوابی تا تامین آب شرب منطقه

از پیگیری افتتاح بیمارستان هزار تخت‌خوابی تا تامین آب شرب منطقه

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران، گفت: در نشست جمع‌بندی نظارت میدانی از منطقه ۲۲ مقرر شد پیگیری‌های لازم از سوی فرمانداری برای افتتاح بیمارستان هزار تخت‌خوابی انجام شود.

علی خضریان سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در تشریح نظارت میدانی خود از منطقه ۲۲ تهران و نشست با مردم این منطقه با حضور معاون فرمانداری تهران و شهردار منطقه ۲۲ و روسای ادارات دولتی این منطقه، در مسجد چهارده معصوم(ع) محله هوانیروز گفت: از جمله مشکلات مهم منطقه ۲۲ تهران که مورد مطالبه مردمی قرار گرفت، کمبود حمل و نقل عمومی مناسب، عدم احداث شبکه فاضلاب، کمبود مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی و عدم هوای سالم در اکثر روزهای سال بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در ابتدای این نشست مقرر شد از سوی شهرداری تا پایان سال چند قطعه زمین در اختیار مراکز آموزشی قرار بگیرد، ادامه داد: با توجه به برخی مشکلات در حوزه آب شرب مقرر شد طی هفته آینده در نشستی از سوی فرمانداری مشکلات تامین آب شرب مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین مقرر شد در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت رفع مشکل فاضلاب منطقه ۲۲ تامین شود. 
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در نشست برگزار شده مقرر شد روشنایی معابر فرعی که در حال حاضر دچار خاموشی است ظرف مدت یک هفته تامین شود، عنوان کرد: با عنایت به فاصله جغرافیایی منطقه ۲۲ با دفاتر نمایندگان در مجلس شورای اسلامی مقرر شد مجمع نمایندگان تهران دفتری در منطقه ۲۲ به منظور ارتباط مردم با نمایندگان راه‌اندازی نماید.
وی با اشاره به اینکه مقرر شده است تا مشکل آنتن‌دهی و اینترنت تلفن‌ همراه در نشست شورای اداری مطرح و ظرف مدت یک ماه برطرف شود، ادامه داد: با توجه به لزوم افزایش سرانه کلانتری در منطقه ۲۲، مقرر شد شهرداری یک قطعه زمین جهت احداث کلانتری مشخص کند و اعتبار ساخت آن توسط فرمانداری تهران و ناجا تامین شود. ضمن اینکه شهرداری منطقه ۲۲ نیز جهت رفع مشکل حمل و نقل عمومی و بازنگری در آن تا پایان سال اقدام نماید. 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقرر شد مجمع نمایندگان استان تهران و همچنین استانداری تهران پیگیری‌های لازم برای افتتاح بیمارستان هزار تخت‌خوابی شریعتی(۲) در سال آینده انجام شود، تصریح کرد: با عنایت به بازدید صورت گرفته شده از تصفیه خانه شماره ۶ تهران و وجود مشکلات عدیده در این تصفیه خانه و متاسفانه افتتاح ناهنگام صورت گرفته شده در دولت سابق، می‌بایست ظرف یک ماه آینده مشکلات تصفیه خانه آب شماره ۶ توسط شرکت تامین و تصفیه آب تهران برطرف گردد و تکمیل آن آغاز شود.

دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد