یکشنبه 06 تير 1400 , 11:230 نظر
0+
0-
کد خبر: 452
| |

دولتی‌ها بر اساس آمار صحبت کنند/ با ترک فعل مسئولان برخورد شود

دولتی‌ها بر اساس آمار صحبت کنند/ با ترک فعل مسئولان برخورد شود

علی خضریان عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت کشور مناسب نیست و اگر مسئولی در دوران فعالیتش ترک فعلی داشته است، حتماً باید مواخذه شود.

علی خضریان در واکنش به ادعای دولت روحانی مبنی بر اینکه می‌خواهیم دولت سیزدهم آغاز آرامی داشته باشد، گفت: در وهله اول، رئیس‌جمهور باید بگوید که بر اساس کدام شاخص‌ها، کشور در وضعیتی آرام قرار دارد تا سپس روی آن موارد قضاوت کنیم.

وی بیان کرد: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم، وضعیت کشور از لحاظ صادرات نفتی و غیرنفتی، وضعیت ایران از نظر ایجاد شغل پایدار و نرخ صاحب مسکن شدن مردم در این هشت سال، همگی نشان دهنده آن است که وضعیت ما امروز مناسب نیست و بهتر است این آقایان بر اساس آمار و شاخص‌ها صحبت کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور فعلی بهتر است در این روزهای پایانی از عمر دولت تدبیر و امید به جای آنکه بدون شاخص و آمار درباره وضعیت کشور صحبت کند، وضعیت کشور را در زمانی که سکان ریاست جمهوری را بر عهده گرفت و با وضعیت فعلی که می‌خواهد دولت را تحویل رئیس جمهور بعدی دهد، به صورت دقیق برای مردم تشریح کند.

خضریان ادامه داد: مردم حتماً بر اساس آمار و شرایط زندگی‌شان، به خوبی می‌توانند قضاوت کنند که کشور در چه وضعیتی قرار دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت برخورد با بانیان وضع موجود، گفت: ما قائل به این هستیم که مسئولان کشور در حوزه‌های مختلف اعم از حوزه تقنینی، اجرایی و قضایی باید نسبت به مسئولیت خودشان پاسخگو باشد و اگر در دوران مسئولیتشان ترک فعلی داشتند، حتماً باید مواخذه شوند.

وی با بیان اینکه حضور مردم پای صندوق‌های رأی ظرفیت خوبی را برای دولت آینده به وجود آورد، تصریح کرد: امیدواریم دولت آینده پاسخ خوبی به این حسن اعتماد دهد.

دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد