چهارشنبه 13 دي 1402 , 00:240 نظر
0+
0-
کد خبر: 1387
| |

خضریان: باید با هر اعتقادی از اتباع ایرانی در جهان دفاع کنیم/ برای بهانه‌های حقوق بشری از الان باید پادزهر به میدان آورد

خضریان: باید با هر اعتقادی از اتباع ایرانی در جهان دفاع کنیم/ برای بهانه‌های حقوق بشری از الان باید پادزهر به میدان آورد

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: بهانه حقوق بشری که علیه ایران می‌گیرند از آن پرونده و چالش‌هایی است که در سال‌های آینده علیه ایران اقدام می‌کنند و از الان باید پادزهر آن را به میدان آورد. موضوع آقای نوری برای ما حیثیتی شده.

علی خضریان، نماینده مجلس در جمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر: نباید اجازه بدهیم اتفاقی برای اتباع ما رخ دهد مانند پرونده حمید نوری در سوئد و یا گرفتن بچه خردسال از مادرش در دانمارک.

این مسئله ایدئولوژیک نیست و همه جامعه را می‌شود با آن همراه کرد. تشکل‌های دانشجویی ما این موضوع ملی را پیگیری کنند.

بهانه حقوق بشری که علیه ایران می‌گیرند از آن پرونده و چالش‌هایی است که در سال‌های آینده علیه ایران اقدام می‌کنند و از الان باید پادزهر آن را به میدان آورد. موضوع آقای نوری برای ما حیثیتی شده.

این مسئله نظام است و می‌تواند بهانه‌ای برای ورود به همه موضوعات در آینده باشد. با هر دیدگاهی که اتباع ما داشته باشند، از طرف دولت‌های غربی و هر جای دنیا که در حق آن‌ها ظلم شده باشد، باید پرونده‌های آن‌ها مطالبه‌گری شود.

دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد