شنبه 06 اسفند 1401 , 18:100 نظر
0+
0-
کد خبر: 1038
| |

خضریان در تشریح نظارت میدانی از کهریزک؛

از صدور مجوز ساخت ساختمان مرکز سرای احسان تا بسیج ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به آسایشگاه کهریزک

از صدور مجوز ساخت ساختمان مرکز سرای احسان تا بسیج ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به آسایشگاه کهریزک

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران نظارت میدانی تعدادی از اعضای این مجمع از بخش کهریزک را تشریح کرد.

علی خضریان در تشریح نظارت میدانی خود به همراه آقایان سیدعلی یزدی خواه، حسین نوش آبادی و عبدالحسین روح الامینی و با حضور سرپرست بخشداری کهریزک و سایر مسئولان اجرایی از سرای احسان کهریزک که  ۲۵ سال از بیماران اعصاب و روان حمایت کرده است، گفت: در جریان این نظارت میدانی شهرداری کهریزک متقبل شد  تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۲ نسبت به اجرای روکش آسفالت محوطه داخلی مرکز سرای احسان اقدام کند.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران، عنوان کرد: همچنین مقرر شد شهرداری کهریزک با توجه به اعلام آمادگی خیرین، نسبت به صدور مجوز ساخت ساختمان در داخل محوطه مرکز سرای احسان به منظور دایر شدن نمایشگاه و خانه سرای احسان در چند طبقه اقدام و گزارش آن را تا پایان اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ به مجمع نمایندگان استان تهران ارائه کند.

 

وی افزود: بخشداری کهریزک نیز نسبت به پیگیری صدور مجوز ساخت مرکز جامع نگهداری و توانبخشی بیماران اعصاب و روان در زمین مجاور مرکز سرای احسان تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ اقدام می‌کند و گزارش نهایی آن را باید به مجمع نمایندگان استان تهران ارائه کند.

 

خضریان گفت: همچنین شهرداری کهریزک متعهد شد تا پایان سال اسفندماه سال جاری و به منظور اجرای طرح استقبال از بهار، اقدام به کاشت درخت به تعداد کافی در مرکز احسان نماید.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، ادامه داد: ضمن بازدید از سرای احسان از بخش‌های مختلف آسایشگاه کهریزک شامل بخش نگهداری معلولین، بیماران ام اس و سالمندان این آسایشگاه نیز بازدید و پس از آن طی جلسه‌ای در خصوص مشکلات موجود در زمینه تأمین منابع مالی، تامین داروها، خدماتی که دولت باید به این آسایشگاه ارائه کند با مدیران و اعضای هیات مدیره آسایشگاه گفت و گو کردیم.

 

وی عنوان کرد: مقرر شد کارگروه مشترکی در دبیرخانه مجمع نمایندگان استان تهران برای بررسی موضوعات آسایشگاه کهریزک تشکیل و از مسئولین برای حضور در آن دعوت شود، مسائل و مشکلات مطرح شده در این کارگروه مشترک از طریق مجمع نمایندگان استان تهران و کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران، تصریح کرد: در دیدار با مدیران و اعضای هیأت مدیره آسایشگاه کهریزک بر روی ظرفیت‌هایی که مجلس می‌تواند برای این آسایشگاه به منظور ارائه خدمات بهتر فراهم کند، توافق شد.

دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد