یکشنبه 12 تير 1401 , 18:300 نظر
0+
0-
کد خبر: 848
| |

نماینده مردم تهران در مجلس در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری:

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای به خدمت گرفتن نخبگان در ارائه خدمات بهتر به شهروندان باشد.

علی خضریان در خصوص برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران اظهار کرد: شهرداری تهران با برگزاری این نمایشگاه اقدامات انجام شده را در معرض دید اجتماع و مردم قرار می دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری پنل‌های تخصصی در این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: این پنل‌های تخصصی فرصت و محلی برای تبادل فکر است.

وی همچنین تصریح کرد: آحاد مردم با برگزاری این نمایشگاه نسبت به اقدامات آشنایی پیدا می کنند اما این همه کار نیست زیرا نمایشگاه فرصتی را فراهم می کند که نخبگان به کار گرفته شوند تا بتوان خدمات بهتری به شهر و شهروندان ارائه کرد.

خضریان با بیان اینکه اصل کار و برگزاری نمایشگاه اقدام درستی است، یادآور شد: با این وجود باید تلاش ما این باشد که نمایشگاه تبدیل به عملکردی روتین برای سال های آینده نشود.

وی ادامه داد: هدف این نمایشگاه باید مدنظر باشد و باید این موضوع را در نظر بگیریم که نمایشگاه در طول سنوات بعدی به نمایش تبدیل نشود.

 

دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد